ART / Etchings etc / Etching 15792036
nr 1579 2036
ETCHING
Andreas Eriksson. Signed, numbered 53/64, dated 2010. Image dimensions: 25x20, sheet: 46x34, unframed,
Andreas Eriksson. Signerad, numrerad 53/64, daterad 2010. Bildmått: 25x20. Bladets mått: 46x34, oramat löst blad
1000
SEK 1500
Monday November 20 2023
at 20:09:50
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
- Thema-auction
Nov 20
Read more about Grafik